česky english

O nás

Jednoho dne jsme v divizi designu při vývoji interaktivního dětského hřiště dospěli do obtížné situace. Nutně jsme potřebovali novou technologii. Takovou, jakou jsme neviděli nikde na našich obhlídkách hřišť a zábavních parků v celé Evropě. Tuto technologii jsme nakonec objevili v USA a nyní jsme se rozhodli nabídnout ji i vám.

Cemrock™ patří k absolutní světové špičce v muzejních expozicích, především v přírodních prostředích, které nerozeznáte od originálu. Od počátku nás fascinovala kombinace této jedinečné technologie (osvědčila se v nejlepších zoologických zahradách či podmořských světech) s naší technologií 5D.

Technologie 5D – Značka naší unikátní technologie, která kombinuje 3D audiovizuální záznam se smyslovými vjemy hmatu a čichu. Více zde.Interactive Art je společnost založená v duchu zdravých obchodních zásad. Umožnuje klientům prostřednictvím realizací interaktivních expozic dosáhnout např. zvýšení profitu, posílení pozice jejich značky a přilákání sponzorství. Rádi bychom dostali vaše projekty do hledáčku náročných zákazníků.

Kromě standardních produktů vám ve spolupráci s továrnou na sny Barrandov Studios, jedním z největších a nejstarších studií v Evropě, postavíme ty nejlepší expozice na světě!Pavel Tůma, ředitel vývoje společnosti Interactive Art s.r.o.

Zleva:
Vladimír Adamec,
Brian Olson, President Cemrock Landscapes, Inc.
a Pavel Tůma